piątek, 13 marca 2015

Golden Rose Wow! 16

Hej dzisiaj przychodzę z kolejną notką dotyczącą nowej serii lakierów od Golden Rose chodzi oczywiście o serię WOW!
Opakowanie i cena:
Nowa seria lakierów charakteryzuje się małą pojemnością w buteleczce dostajemy 6ml lakieru za ok. 3,90 zł. Opakowanie to standardowa szklana buteleczka z szerokim pędzelkiem, którym łatwo i szybko pomalujemy sobie paznokcie.
Konsystencja i zapach:
Zapach typowy dla lakierów ale nie jest bardzo intensywny. Konsystencja bardzo kremowa. Nie jest ani zbyt rzadki ani bardzo gęsty nie rozlewa się na skórki, nie tworzy smug.
Moja opinia:
Bardzo lubię lakiery z Golden Rose z szerokimi pędzelkami. Idealnie pasują do mojej płytki paznokcia dzięki czemu możemy szybko i łatwo pomalować paznokcie. Ta seria charakteryzuje się mniejszą pojemnością co jest dla mnie na zdecydowany plus. Możemy szybciej wykończyć lakier. Prezentowany na zdjęciu to nr 16. Idealny dla mnie zgaszony róż, który  sprawdza się na każdą okazję: do pracy, na randkę czy imprezę rodzinną. Pigmentacja genialna przy jednej grubszej warstwie uzyskujemy 100% krycia- ja jednak zawsze nakładam 2 ale cieńsze. Ten odcień zawiera delikatny shimmer, który widać w opakowaniu na paznokciach jest praktycznie niewidoczny. Lakier też dobrze i szybko schnie. Przy mojej dość trudnej dla lakierów pracy potrafi utrzymać się 2dni to rekord! Przy zwykłych obowiązkach domowych (zmywanie, sprzątanie itp.) wytrzymuję nawet 5dni! Przepraszam za moje suche skórki i brak określonego kształtu ale ostatnio ciężko mi nadać im jakikolwiek kształt.Jak się podoba?
Zapraszam też na rozdanie, które trwa do niedzieli: KLIK 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz