czwartek, 31 stycznia 2013

Eveline, SOS dla kruchych i łamliwych paznokci


Eveline, SOS dla kruchych i łamliwych paznokci


Pod lupę idzie następny kosmetyk. Po wielu zachwytach i recenzjach na internecie postanowiłam kupić to "cudeńko". Nigdy nie miałam jakiegoś największego problemu z paznokciami. Nawet po zakładaniu żelowych paznokci. Jednak w ostatnim czasie podjęłam prace w magazynie. Niestety ta praca nie służy moim dłoniom a tym bardziej paznokciom. Stają się kruche, łamliwe i często się rozdwajają ;(. 
Szukając ratunku stosowałam wielu suplementów diety niestety nic to nie dawało. Skusiłam się na tę odżywkę przede wszystkim ze względu na dobre opinie.
Mam strasznie mieszane odczucia. Kondycja paznokci owszem poprawiła się. Wiem, że odżywka im nie szkodzi. Zmniejszyło się również rozdwajanie paznokci ale niestety dalej się łamią. 
Wiem, że warto jest ją kupić i wypróbować na własnej "skórze". Cena dość dobra jak za tą jakość. 


A Wy jakie macie doświadczenie z tego typu kosmetykami? Nie jest to mój numer jeden więc z chęcią dowiem się jakich wy używacie odżywek do paznokci. Zapraszam do komentowania i obserwowania

 

1 komentarz:

  1. Największy bubel jaki do tej pory miałam: nie odżywia, nie wzmacnia, odpryskuje niemal zaraz po nałożeniu, nie nadaje się właściwie do niczego dlatego wylądował w koszu do śmieci

    OdpowiedzUsuń