wtorek, 30 grudnia 2014

Essence soo glow! 10

Hej dzisiaj notka typowo sylwestrowa ponieważ jak do tej pory w codziennym makijażu raczej nie używam rozświetlaczy. Właśnie do tej pory;)
Opakowanie i cena:
Opakowanie bardzo przyjemne. Dobrej jakości, przeźroczyste opakowanie, które nie otworzy się od tak sobie. Za 11,00zł dostajemy 4g produktu.
Konsystencja i zapach:
Bezwonny produkt. Rozświetlacz ma kremową, bardzo delikatną konsystencję, którą dobrze nakłada się za pomocą palca. Co jest dużym plusem ponieważ nie musimy posiadać specjalistycznych narzędzi.
Moja opinia:
Jak już wspominałam nie jestem jakoś doświadczona jeśli chodzi o produkty tego typu. Czaiłam się na kultowy już produkt Mary Lou Manizer. Jednak powstrzymam się ponieważ produkt z Essence spełnia moje wszystkie oczekiwania. Zacznę do tego o czym wspominałam wyżej. Nie potrzebuję dodatkowego narzędzia do nałożenia produktu. Wystarczy nam opuszek palca, który świetnie aplikuję rozświetlacz. Wszystko wygląda naturalnie i świeżo. Do tego mamy do wyboru 2 kolory. Ja wybrałam 10do wyboru mamy jeszcze wersję bardziej różową. Z produktem też nie możemy przesadzić. Nie tworzy plam, ładnie się rozciera. Opakowanie jest przyjemne i solidne. Nic się nie otwiera bez naszej zgody. Produkt na duży plus. polecam serdecznie!Jaka Wam się podoba? Jakie produkty tego typu polecacie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz