niedziela, 5 lipca 2015

Golden Rose Wow! 16

Hej strasznie denerwuję mnie gdy post muszę zacząć od słów jak dawno mnie tutaj nie było. Niestety nie popisałam się systematycznością oczywiście obiecuje poprawę ale jak to wyjdzie nie wiem;(
Dzisiaj przychodzę z krótką recenzją lakieru do paznokci, który nie schodzi z nich przez dobry miesiąc(oczywiście zmywam i maluje dalej).
Opakowanie i cena:
Nowa seria lakierów charakteryzuje się małą pojemnością w buteleczce dostajemy 6ml lakieru za ok. 3,90 zł. Opakowanie to standardowa szklana buteleczka z szerokim pędzelkiem, którym łatwo i szybko pomalujemy sobie paznokcie.
Konsystencja i zapach:
Zapach typowy dla lakierów ale nie jest bardzo intensywny. Konsystencja bardzo kremowa. Nie jest ani zbyt rzadki ani bardzo gęsty nie rozlewa się na skórki, nie tworzy smug.
Moja opinia:
Bardzo lubię lakiery z Golden Rose z szerokimi pędzelkami. Idealnie pasują do mojej płytki paznokcia dzięki czemu możemy szybko i łatwo pomalować paznokcie. Ta seria charakteryzuje się mniejszą pojemnością co jest dla mnie na zdecydowany plus. Możemy szybciej wykończyć lakier. Prezentowany na zdjęciu to nr 19. Idealny dla mnie intensywny róż, który  sprawdza się idealnie na lato, pięknie wygląda do opalonej skóry. Pigmentacja genialna przy jednej grubszej warstwie uzyskujemy 100% krycia- ja jednak zawsze nakładam 2 ale cieńsze.  Lakier też dobrze i szybko schnie. Przy mojej dość trudnej dla lakierów pracy potrafi utrzymać się 2dni to rekord! Przy zwykłych obowiązkach domowych (zmywanie, sprzątanie itp.) wytrzymuję nawet 5dni!Jak się podoba? Jakie są Wasze ulubione kolory na lato?
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz