niedziela, 16 sierpnia 2015

Golden Rose 60sec Express Dry nr70

Hej dziewczyny! Wracam do Was z nową notką na temat nowej serii lakierów od Golden Rose Express Dry.
Opakowanie i cena:
Opakowanie to standardowa szklana buteleczka z szerokim pędzelkiem, którym łatwo i szybko pomalujemy sobie paznokcie. Opakowanie zawiera w sobie 7ml dość gęstego lakieru. Cena to ok. 4,50zł
Konsystencja i zapach:
Zapach typowy dla lakierów ale nie jest bardzo intensywny. Konsystencja bardzo kremowa. Jest dość gęsta niestety utrudnia to trochę równomierną aplikację lakieru.
Moja opinia:
Bardzo lubię lakiery z Golden Rose z szerokimi pędzelkami. Idealnie pasują do mojej płytki paznokcia dzięki czemu możemy szybko i łatwo pomalować paznokcie. Ta seria charakteryzuje się szybkoschnącą formułą. Przy pierwszym użyciu dotknęłam przez przypadek dłonią o stolik i pomyślałam sobie tylko, że muszę robić wszystko od początku a tu niespodzianka! Wszystkie pazurki w idealnym stanie. Prezentowany na zdjęciu to nr 70. Piękny niebieski kolorek. Muszę  przyznać, że zdecydowanie wolę czerwienie i róże.
 Pigmentacja genialna przy jednej grubszej warstwie uzyskujemy 100% krycia- ja jednak zawsze nakładam 2 ale cieńsze. Niestety lakier ma tendencje do smużenia;/ ten egzemplarz gubił też włosie przy pierwszym stosowaniu. Przy mojej dość trudnej dla lakierów pracy potrafi utrzymać się 2dni to rekord! Przy zwykłych obowiązkach domowych (zmywanie, sprzątanie itp.) wytrzymuję nawet 5dni!Mimo kilku wad prezentuje się fantastycznie na paznokciach. Jak Wam się podoba?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz