poniedziałek, 28 grudnia 2015

My Secret I LOVE MY STYLE EYESHADOW STICK Nude Warm

Hej idąc za ciosem dzisiaj przybywam z kolejną recenzją tym razem będzie to produkt marki My Secret.
My Secret I LOVE MY STYLE EYESHADOW STICK
Innowacyjna kredka do oczu, którą można zastosować również jako cień do powiek. Formuła zapewnia wyjątkową trwałość makijażu, a kremowa i delikatna konsystencja gwarantuje wygodną aplikację. Dostępne w 6 kolorach.
Opakowanie i cena:
Postać produktu to gruba wygodna kredka, która niestety nie należy do tych wykręcanych. Nie lubię męczyć się z temperówką bo zazwyczaj nie mogę jej znaleźć dlatego dla mnie lepszą alternatywą byłaby kredka wykręcana. Waga to 3,6g koszt to 9,99zł.
Konsystencja i zapach:
Produkt jest bezzapachowy. Konsystencja jest bardzo przyjemna idealnie miękka, na pigmentowana. Lekko sunie po powiece dzięki czemu nie podrażnia oczu. Dobrze się rozciera przy tym nie tracąc na intensywności.
Moja opinia:
Kredkę możemy stosować na trzy sposoby:
*solo- muszę przyznać, że nigdy nie próbowałam ponieważ mam złoty odcień a w takich kolorach nie preferuje na  co dzień;
*jako kredka do rysowania kresek w związku z tym, że kredka jest w grubszej postaci a ja preferuję zdecydowanie cieńsze kreski takie rozwiązanie też nie wchodzi u mnie w grę;
*jako baze pod inne cienie i właśnie tak stosuję tą kredkę. Świetnie współgra z cieniami w postaci standardowej, wybija ich kolor nadając im głębie i przedłużając ich żywotność.
 Jak już wcześniej wspominałam odcień Nude Warm to jasny złocisty beż, który idealnie nadaję się do rozświetlania wewnętrznej części oczu. Cienie się nie rolują, nie zbierają się w załamaniu powieki, nie znikają. Możemy je dostać w 6 kolorach. 3 bardziej neutralnych i 3 dla bardziej odważnych dziewczyn. Świetny produkt za niską cenę.
Miałyście ten produkt jak Wam się podoba kolor? Zapraszam do komentowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz