czwartek, 16 stycznia 2014

Lovely Extra Lasting 01

Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym produktem do ust. Jest to matowy błyszczyk o matowym efekcie. Trochę dziwnie to brzmi ale błyszczyk i mat? Sama teraz spojrzałam na opakowanie żeby się czy to na pewno błyszczyk.
Formuła jest dość ciekawa. Przyznam się szczerze, że jeszcze nie miałam produktu, który zastyga tak na ustach. Jeśli macie suche skórki to się strzeżcie. Ten produkt na pewno je uwydatni. Ja sama nie mam jakiegoś większego problemu z suchymi ustami a po 2-3godzinach z tym produktem mam je wysuszone;/
Jak opisać ten kolor? Jak dla mnie to lepszy kolor moich ust, jest to elegancki i nienachalny. Co mi się nie podoba jeszcze w tym produkcie? Opakowanie(nie jest w żaden sposób zabezpieczony przed ciekawskimi łapami ludzi;/) jest masywne ciężkie, myślę że spokojnie można by było go zamieścić w bardziej smukłym opakowaniu. Mimo, że nie noszę go w torebce leży w szafce już mi się starły trochę napisy. Przypomniało mi się teraz, że produkt trzeba koniecznie nakładać przy lusterku. Każde niedociągnięcie do konturu ust jest widoczne po zaschnięciu produktu.
Plusy:
+tani
+fajny efekt
+podoba mi się kolor
Minusy:
-wysusza usta
-słabe opakowanie
-podkreśla suche skórki

Mam mieszane odczucia do tego produktu niby fajny ale dosyć problematyczny. Trwałością też nie zaskakuje. Polecam Wam wypróbować bo za taką cenę może akurat trafisz na swojego ulubieńca nie u każdego wszystko może się tak samo sprawdzać.


Jak się podoba? Miałyście go?
Zapraszam do komentowania;)