środa, 29 stycznia 2014

Essence, Longlasting Lipstick 09

Hej dziewczyny przychodzę do Was dzisiaj z nowością firmy Essence. Do tej pomadki byłam nastawiona dość sceptycznie po mało zachęcających opiniach na YT itp. Jednak skusiła mnie na nią promocja w Super- Pharm -40% na cała kolorówkę. Jej normalna cena to 9,99 zł na promocji wyniosła mnie 5,99 zł. Przejdźmy do szczegółów. Gama kolorystyczna tych pomadek jest szeroka zaczyna się od nudziaków a kończy na mocnych czerwieniach. Ja wybrałam róż z domieszką fioletu. Szukałam czegoś co będzie pasować do zielonej sukienki.
Pomadkę dostajemy w ładnym smukłym opakowaniu, które zamyka się na charakterystyczne "klik". Mamy pewność, że pomadka się nie otworzy. Sam surowiec, z którego wykonane jest opakowanie zasługuje na 6 z plusem.
Po otwarciu opakowaniu ukazuję się nam sztyft o mocnym kolorze z wyżłobionym logo firmy.
Pigmentacja jak najbardziej na plus za tą cenę. Wystarczą 3-4 pociągnięcia i dostajemy zadowalający efekt. Pomadka sama w sobie nie jest może mistrzem trwałości. Wytrzymuje tak do 3 godzin i trzeba nanieść poprawki dlatego nazwanie jej longlastingiem wprowadza ludzi w błąd. Pomadka jest bezzapachowa, łatwo i ładnie sunie po ustach. Nie pozostawia płaskiego matu na ustach. Powiedziałabym, że jest to bardziej satynowe wykończenie.
Plusy:
+opakowanie
+pigmentacja
+konsystencja
+cena
Minusy:
-nie jest long jak obiecuje producent
Podsumowując:
Pomadka może nie jest produktem górnolotnym ale wart jest przetestowania ponieważ kosztuje niewiele a może zadowolić wiele z Was. 

Co o niej myślicie? Miałyście ją? Podoba się efekt?