poniedziałek, 26 października 2015

Golden Rose 60sec Express Dry nr 08

To, że lubię nudziaki wie chyba każdy kto mnie otacza. Jest też druga rzecz, którą uwielbiam to lakiery od Golden Rose dzisiejsza notka będzie właśnie o jednym z nich.
 Opakowanie to standardowa szklana buteleczka z szerokim pędzelkiem, którym łatwo i szybko pomalujemy sobie paznokcie. Opakowanie zawiera w sobie 7ml dość gęstego lakieru. Cena to ok. 4,50zł
Konsystencja i zapach:
Zapach typowy dla lakierów ale nie jest bardzo intensywny. Konsystencja bardzo kremowa. Jest dość gęsta niestety utrudnia to trochę równomierną aplikację lakieru.
Moja opinia:
Bardzo lubię lakiery z Golden Rose z szerokimi pędzelkami. Idealnie pasują do mojej płytki paznokcia dzięki czemu możemy szybko i łatwo pomalować paznokcie. Ta seria charakteryzuje się szybkoschnącą formułą. Przy pierwszym użyciu dotknęłam przez przypadek dłonią o stolik i pomyślałam sobie tylko, że muszę robić wszystko od początku a tu niespodzianka! Wszystkie pazurki w idealnym stanie. Prezentowany na zdjęciu to nr 08. Piękny bladoróżowy odcień. Nadaję świeżość dłoni. Nadaję paznokciom bardzo elegancki i subtelny wygląd.  Pigmentacja genialna przy jednej grubszej warstwie uzyskujemy 100% krycia- ja jednak zawsze nakładam 2 ale cieńsze. Przy mojej dość trudnej dla lakierów pracy potrafi utrzymać się 2dni to rekord! Przy zwykłych obowiązkach domowych (zmywanie, sprzątanie itp.) wytrzymuję nawet 5dni! Ta seria ma wielu przeciwników jak i zwolenników ja zdecydowanie należę do tej drugiej grupy.
 Jak się Wam podoba? Jakie są Wasze ulubione kolory lakierów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz