wtorek, 6 grudnia 2016

EVELINE baza pod cienie 8w1

Hej ostatnio były mnóstwo postów o pielęgnacji dzisiaj przedstawie Wam produkt do makijażu. Będzie to baza pod cienie od firmy Eveline.
 Cena i opakowanie:
Opakowanie to złota tubka zakończona dzióbkiem z dziurką, którą wydobywamy produkt. Cena to około 15zl.
Konsystencja i zapach:
Produkt jest dość rzadki nie spływa on jednak z powierzchni, na którą ją nałożymy. Zapach delikatny, typowo kosmetyczny.
Moja opinia:
Produkt kupiłam na promocji w Rossamnnie -49%. Kierowała mną ciekawość oraz fakt, że moje Color Tattoo niestety zaschło.  Niestety często muszę zakrywać swoje żyłki na powiekach korektorem dlatego chciałam żeby moja baza miała jeszcze funkcję krycia i ujednolicenia kolory na powiekach. Ta baza to ma i świetnie sobie radzi. Dodatkowo podbija delikatnie kolor cieni. Nie jest to jakieś wow ale jest różnica. Bazę najlepiej rozprowadzać palcem. Pędzelek pozostawia niestety smugi. Nie podoba mi się trochę aplikacja zdecydowanie wolałaby, żeby baza w płynie miała opakowanie takie jak korektor. Baza jest bardzo wydajna niewielka ilość wystarczy już na pokrycie całej powieki. Nigdy nie miałam problemu z rolowaniem się cieni dlatego ciężko mi powiedzieć czy ta baza zwalcza ten problem.
Miałyście tą bazę pod cienie? Jaką bazę polecacie, które przykrywają żyłki na powiece.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz