środa, 13 lipca 2016

Brows Gel Creator

Hej chyba czas odkurzyć stare kąty i napisać w końcu jaką recenzję :) Dzisiaj pod lupę idzie żel do stylizacji brwi marki Lovely.
Opakowanie i cena:
Opakowanie małe i zgrabne zaopatrzone w małą szczoteczkę dzięki czemu możemy precyzyjnie pomalować brwi. Cena niska ok 9zł.
Konsystencja i zapach:
Żel nie jest ani glutowaty ani bardzo płynny. Konsystencja pomaga równomiernie nakładać produkt na brwi. Jeśli chodzi o zapach jest delikatny.
 Moja opinia:
 Zacznę od plusów. Dużą zaletą produktu jest mała szczoteczką oraz delikatne zagęszczenie brwi. Dostępny w Rossmannie za niską cenę. Niestety produkt ma sporo minusów począwszy od tego że posiada brokat. Producent chyba miał w zamyślę pięknie podkreślone i BŁYSZCZĄCE brwi. Niestety efekt jest dość widoczny przez co przerzuciłam się na żel z Essence. Produkt miał też utrwalać włoski niestety tego nie robił. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. W Internecie są bardzo mieszane opinie niektóre kobiety go uwielbiają, a niektóre wręcz przeciwnie. Za tak małe pieniążki myślę, że warto spróbować na własnych brwiach.Miałyście go? Jakie produkty do brwi polecacie ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz