czwartek, 28 listopada 2013

Green Pharmacy Jedwab w płynie

Opis producenta:
Jedwab w płynie, serum na łamliwe końcówki. 100% ekstraktu Aloe Vera. Bardzo silnie skoncentrowane serum wygładza końcówki włosów i przeciwdziała ich rozdwajaniu, dla efektu jednolitych włosów na całej ich długości. Przeznaczone do włosów: cienkich, delikatnych, łamliwych, uwrażliwionych na wskutek działania czynników chemicznych i/lub mechanicznych, przemęczonych zabiegami fryzjerskimi. Dzięki lekkiej formule nie obciąża włosów. Olejki ryżowy i kameliowy regenerują uszkodzoną strukturę włosa i chronią końcówki przed rozdwajaniem. 100% ekstrakt aloesu i olejek cedrowy nawilżają przesuszone partie włosów przywracając im lśniący, zdrowy wygląd.
Sposób użycia:
Rozprowadzić 1-2 kropelki serum na końcówki suchych lub zwilżonych włosów. Nie spłukiwać.
Moja opinia:
Jedwab jest bardzo przyjemny w użyciu. Ma piękny zapach, fajne opakowanie z pompką oraz niską cenę. Dostępność stacjonarna też jest coraz lepsza.  Produkt pomaga mi w rozczesywaniu umytych włosów. Dzięki niemu włosy są lśniące, mniej mi się plączą oraz się nie łamią.
Plusy:
+cena

+działanie 
+zapach
+opakowanie
+wydajny
Minusów brak;)(wybaczcie za różnice między zdjęciami ale samego jedwabiu zdjęcie robiłam dzisiaj w sztucznym świetle a pudełko już wyrzuciłam;()


Miałyście go? Jak się sprawdził u Was? Jakie inne produkty tego typu możecie polecić?