poniedziałek, 19 maja 2014

Bell French Chic 04

Hej dziewczyny dzisiaj przychodzę do Was z recenzją jednego z moich ulubionych błyszczyków do ust. Jest to kosmetyk z marki Bell.
Będąc w drogerii Laboo w moje rączki wpadło małe słodkie opakowanie mlecznego błyszczyku. Bardzo lubię takie mleczne usta bo zazwyczaj na moich powiekach widnieje mocna kreska. Do tego noszę aparat ortodontyczny i nie lubię na siłę zwracać uwagi na moje krzywe zęby(za to nadrobię kolorami jak tylko go ściągnę). Nie lubię też poprawiać produktów przy lusterku dla mnie musi to być szybki myk wyciągam z torebki, raz dwa i usta znowu wyglądają pięknie. Tak też jest z tym błyszczykiem nie potrzebujemy koniecznie lusterka aby poprawić makijaż naszych ust.
Błyszczyk posiada skośny aplikator, który nabiera odpowiednią ilość produktów na usta. Błyszczyk nie klei się, niestety przez to krótko wytrzymuje na ustach. Produkt nadaję ustom ładny, delikatny kolor. Ładnie pachnie i w smaku jest całkiem całkiem;)
Plusy:
+ładny kolor
+nie skleja ust
+ładny zapach
+cena(ok. 10zł)
+wygodny aplikator
Minusy:
-szybko schodzi z ust
A tak prezentuję się w opakowaniu i na ustach:
Mimo tego, że błyszczyk szybko schodzi z ust ja go lubię. Zawsze jest to mój bezpieczny produkt. Wiem że zawsze mogę po niego sięgnąć bez obaw;)
Jak Wam się podoba miałyście go?