wtorek, 20 maja 2014

Celia Kolagen- tonik do odświeżania i oczyszczania twarzy

Hej dzisiaj przychodzę do Was z recenzją toniku w firmy Celia.
Może zacznę od tego, że tonik stosuję codziennie rano i wieczorem. Wieczorem po demakijażu i umyciu buzi żelem a rano solo żeby oczyścić twarz z nadmiaru kremu.
Moja skóra w strefie T przetłuszcza się a na policzkach często czuję ściągnięcie skóry. Dlatego też rano nie używam żadnego żelu.
Produkt zamknięty jest w butli o pojemności 200ml. Zamykanie wygodne bo na "klik" mamy pewność, że nic nie wycieknie. Dziubek opakowania nie jest za duży(nie marnuje się dużo produktu). Ma jak dla mnie przyjemny zapach(niektórym jednak może on przeszkadzać). Na skórę działa bardzo delikatnie, bez ściągania. Po zastosowaniu nie czuję też lepkiej warstwy na twarzy. Jego dużym plusem jest też cena dałam za niego ok. 6,00zł. Stosuję go dokładnie od 14.03.2014 i mam jeszcze dobre 1/3 opakowania co oznacza, że jest bardzo wydajny. Muszę też wspomnieć, że jest słabo dostępny spotkałam go na mojej drodze tylko raz.
Plusy:
+cena
+zapach(lecz nie każdemu się spodoba)
+działanie
+opakowanie
+wydajny
+nie wysusza
Minusy:
-słaba dostępnośćPodsumowując jest to dobry tonik za małe pieniądze. Dobrze działa na twarz nie zapycha jej oczyszcza ją delikatnie i nie wysusza. Polecam wypróbować
Miałyście go ? Co możecie jeszcze polecić z firmy Celia?

Chciałam Was tez zaprosić na mój Instagram
Dopiero zaczynam ale myślę, że będę tam często zamieszczać zdjęcia.