czwartek, 15 stycznia 2015

Marion jedwabna kuracja

Hej dziewczyny dzisiaj przychodzę do Was z recenzją produktu do włosów firmy Marion. Moje włosy narażone są praktycznie codziennie na prostowanie, cztery razy w roku na farbowanie. Jak widzicie ich los jest bardzo ciężki więc muszę jakoś je zabezpieczać przed trudnościami losu;)
Opakowanie i cena:
Bardzo lubię gdy produkt jest zapakowany w pojemniczek z pompką. Niesamowicie ułatwia mi to aplikację produktu. Do tego działa bez zarzutu. Cena to ok 5zł za 15ml
Konsystencja i zapach:
Konsystencja dość typowa jak na tego typu produkt. Nie za gęsta nie za rzadka. Nie przelewa się między palcami- jest oleista. Jest przeźroczysty. Jeśli chodzi o zapach nic szczególnego typowy dla jedwabiów.
Moja opinia:
Produkt idealny na suche końcówki. Nawilża je, dodaję blasku. Nie przeciąża włosów oczywiście jeśli nałożymy tylko na końcówki. Produkt jest bardzo wydajny a do tego tani. Muszę przyznać, że odczuwam też różnicę podczas dotykania włosy są milsze w dotyku. Produkt dodatkowo zabezpiecza włosy przed  ciepłem. Dodatkowym plusem jest małe opakowanie. Gdy dużo podróżujemy takie opakowanie jest dla nas zbawieniem. Ułatwia też rozczesywanie mokrych włosów. Dzięki niemu nie wyrywam sobie miliona włosów podczas szczotkowania. Produkty firmy Marion bardzo lubię ten jest kolejnym na listę ulubieńców stycznia.Co o nim myślicie? Też go stosowałyście? Zapraszam do komentowania.
Przypominam też o rozdaniu, które znajdziecie tutaj 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz