środa, 28 stycznia 2015

Ziaja, Mydło do rąk w żelu "Tamaryndowiec z zieloną pomarańczą"

Hej dzisiaj przychodzę do Was z nowością od firmy Ziaja. Ostatnio firma nas rozpieszcza różnymi nowościami. Postanowiłam tym razem sięgnąć po produkt codziennego użytku.
Opakowanie i cena:
Produkt mieści się w plastikowym prostym opakowaniu. Wyposażone jest w dobrze działającą pompkę. Cena to ok 5-6zł za 270ml.
Konsystencja i zapach:
Konsystencja jest typowo żelowa. Minimalna ilość wystarcza aby dobrze umyć dłonie. Zapach jest bardzo przyjemny, cytrusowy.
Moja opinia:
Na moim blogu mało kiedy możecie znaleźć posty na temat mydeł. Jednak moim zdaniem to zdecydowanie na to zasługuję. Za 5zł dostajemy produkt, który ładnie się pieni, dobrze myję dłonie, jest wydajne i cudownie pachnie. Czego chcieć więcej od mydła do rąk? Do tego nie wysusza, a zapach utrzymuję się na dłoniach po umyciu. Jako typowa kobieta zwracam też uwagę na opakowanie produktu, które w tym przypadku jest proste ale ma to coś w sobie. Wychodzę z założenia, że w prostocie tkwi piękno;)


 Prawda, że piękne opakowanie? Szkoda, że nie możecie poczuć zapachu. Są jeszcze dwie wersje zapachowe, na które na 100% się skuszę.

Zapraszam na rozdanie na moim blogu klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz