wtorek, 26 stycznia 2016

My Secret Matt Fixing Powder

Ostatnio bardzo polubiłam transparentne pudry do twarzy dlatego przychodzę do Was z kolejną recenzją pudru tym razem firmy My Secret.
Opakowanie i cena:
Opakowani typowe dla pudrów niestety bez lusterka co czasami bywa jego ogromnym minusem. Jest dość trwałe, nie rozpada się w rękach i wytrzymało kilka upadków. Cena to 11,99zł za 9g.
Konsystencja i zapach:
Produkt jest praktycznie bezzapachowy. Zapach wyczuwalny jedynie w opakowaniu. Puder jest sprasowany jest jedwabisty i przyjemny w dotyku.
Moja opinia:
Puder dzięki swojej bardzo przyjemnej konsystencji nakłada się bardzo dobrze. Niestety nie jest on do końca transparentny czasami potrafi bardzo wybielić twarz co nie za ładnie wygląda. Produkty na nim bardzo fajnie się rozprowadzają. Puder bardzo dobrze matuję twarz gdy jestem w pracy nie potrzebuję poprawek. Nie tworzy efektu maski, nie zapycha oraz nie podkreśla suchych skórek. Świetnie wygląda z fixerem od Inglota. Podsumowując świetny kosmetyk za niską cenę.


Jaki transparenty puder do twarzy mi polecacie? Bardzo lubię eksperymentować dlatego pytam o inne. Ten bardzo lubię i pewnie do niego kiedyś jeszcze wrócę. 

Po raz kolejny chciałabym Wam przypomnieć o rozdaniu, które znajdziecie TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz