niedziela, 24 stycznia 2016

Pierre Rene Lip Matic 07

Hej dziewczyny dzisiaj kolejny post czuję, że idę jak burza mam tylko nadzieję, że mój zapał nie skończy się z chorobą a co za tym idzie wolnym czasem.
Opakowanie i cena:
Konturówka zamknięta jest w plastikowym opakowaniu. Jest wykręcana dzięki czemu jest ciągle gotowa do użytku. Opakowanie zaopatrzone jest w gumową oprawkę, która gwarantuje nam duży komfort podczas użytkowania. Cena to ok 12,99 zł za 0,4g.
Konsystencja i zapach:
 Konsystencja produktu jest bardzo kremowa dzięki czemu idealnie sunie po ustach. Bezzapachowa.
Moja opinia:
Mało kiedy używałam konturówek do ust. Jednak trafiłam ostatnio na bardzo fajne egzemplarze w tym właśnie tą i przekonałam się do tego typu produktów. Produkt ma świetną pigmentację dzięki, której wystarcza jedno pociągnięcie aby uzyskać zadowalające krycie. Konturówka ma matowe wykończenie co nie do końca mi odpowiada dlatego najczęściej używam ją z błyszczykiem. Często używam jej solo na całe usta ponieważ jest bardzo trwała i wodoodporna. Dostępna  w 8 pięknych kolorach zarówno bardzo żywych i wyrazistych, jak i  bardziej naturalnych. Ja posiadam kolor 07 ciemniejszy nude, który pasuje do każdego makijażu na każdą okazję. Świetna konturówka za bardzo niską cenę.


 Co myślicie o tych konturówkach, miałyście? Jaki efekt lubicie? Bardziej matowy czy błyszczący?

Przypominam też o moim rozdaniu, które znajdziecie tu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz