sobota, 28 grudnia 2013

DeBa szampon przeciwłupieżowy

Będąc w Biedronce trafiłam na szampon przeciwłupieżowy z firmy Deba. Bardzo zaciekawiły mnie te produkty ponieważ w blogosferze było o nich głośno i miały bardzo atrakcyjną cenę jedyne 2,99 zł. Kto by się nie skusił?
Szampon zamknięty jest w plastikowej butelce, która mieści 400 ml produktu. Butelka posiada bardzo przyjemne zamknięcie, które ułatwia nam otwieranie produktu gdy mamy mokre ręce. Szampon sam w sobie jest rzadki i słabo się pieni. Przez co musimy użyć dużo produktu a to z kolei rzutuje na wydajności. Szczerze nie mam skłonności do łupieżu(mój tata go ma) jednak postawiłam na ten wariant z ciekawości. Dlatego nie mogę się za bardzo wypowiedzieć na temat działania przeciwłupieżowego. Jeśli chodzi o samo mycie szampon radzi sobie średnio.  Z początku podobał mi się jednak  na dłuższą metę widzę, że szampon obciąża włosy. Strasznie je plączę i są takie tępe nie do ułożenia;/
Podsumowując muszę się trochę namęczyć żeby rozczesać po nim włosy a na dodatek nie daję mi takiej świeżości jak ja potrzebuję. Wiem jednak, że korciłby mnie dopóki bym go nie spróbowała. Miałam to szczęście, że kupiłam go za 2,99 i nie podrażnił mi skóry głowy. Wiem, że do niego nie wrócę ale za tą cenę warto spróbować zwłaszcza, że u wielu osób spowodował zachwyt.

Miałyście go? Jakie są Wasze wrażenia?