wtorek, 10 grudnia 2013

Tołpa, Dermo Face Sebio, Matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień

Dzisiaj przedstawię Wam mojego ulubieńca, który gości w mojej łazience już od maja(czasami zdarza mi się go zdradzić z kremem z Pharmaceris). Kupiłam go wraz z żelem z tej samej serii na promocji w Rossmannie -40%. Polubiłam się z nim od razu zaczynając już od opakowania. Pewnie zastanawiacie mnie co może mnie urzec w opakowaniu zwykłego kremu do twarzy? Tuba jest aluminiowa dzięki czemu nie zasysa powietrza do środka a co za tym idzie nie dostają się tam żadni nieproszeni goście.
Zacznijmy może od tego co nam mówi producent: matujący krem korygujący niedoskonałości na dzień. Matujący? Ok. Z tym się mogę zgodzić moja strefa T się świeci( nie jest to blask jupiterów jednak nie czuję się komfortowo bez dodatkowej pomocy). Skóra jest przygotowana pod makijaż dzięki czemu podkład i wszystkie inne produkty nie spływają z twarzy.
Sama konsystencja i działanie jest jak najbardziej na plus. Krem łatwo się wchłania. Nie musimy czkać długo aż produkt się wchłonie żeby przystąpić do makijażu. Krem mimo swojej matującej formuły ładnie nawilża skórę(tam gdzie trzeba). Ma przyjemny zapach. Może jego największym minusem jest cena bo coś koło    35 zł.  Jednak ostatnio doszłam do wniosku, że na produktach do twarzy nie powinno się oszczędzać;)
Plusy:
+matuje
+wyjątkowe opakowanie
+dobrze nawilża
+świetna konsystencja
Minusy:
-cena bez promocjiCo o nim myślicie? Miałyście go? Serdecznie polecam jego wypróbowanie(zwłaszcza jak będzie na jakiejś promocji;)